Koučingo vasaros stovykla „Kelionė į savo ateitį”
 Koučingo vasaros stovykla „Kelionė į savo ateitį” 

2009 – 2018 (viena savaitė kasmet)

stovyklos įkūrėjai „Saviugdos ir sveikatingumo akademija”  saviugdosakademija@gmail.com, www.sveikatingumosaviugda.lt

vadovai: Kęstutis Skauminas (sertifikuotas koučingo specialistas, mokslo daktaras, gydytojas neurochirurgas, LSMU Neuromokslų instituto vyresnysis mokslo darbuotojas, Neuroonkologijos ir genetikos laboratorijos vadovas)

Loreta, Aleksandra Sinkeviečienė (psichologė)

asmenybių dirbtuves veda Skaidra Jančaitė
Dalyvavimas mūsų stovykloje – įdomi veikla ieškančiam tiesesnio kelio į savo sėkmingą ateitį. Puiki proga atidžiau pažinti save ir savo galimybes. Džiaugsitės atrasdami tikruosius savo tikslus, supratę vidinės motyvacijos kilmės paslaptis bei susikūrę aiškesnę savo ateities viziją. Neuromokslais pagrįsto koučingo (saviugdos) specialistai padės pagerinti tavo mąstymo, bendravimo, planavimo įgūdžius, atrasti vidinę motyvaciją, susikurti ateities viziją. Poveikį sustiprins oratorystės, meno terapijos, meditacijos pratybos, sportas ir žaidimai bei susitikimai su įdomiais žmonėmis.
Septynių dienų stovyklos metu norime padrąsinti Sėkmę, apie kurią iki šiol tik svajojai, padaryti įmanoma. Padrąsinti tave liautis laukti, kol norimi dalykai atsitiks savaime, ir imtis veikti. Norėtum apsispręsti ar sau išsiaiškinti, ką norėtum veikti ateityje, bandai pasirinkti kur mokytis, nežinai ką toliau daryti? Mūsų pasiūlymas – rasti atsakymus šią vasarą! Įdomiais ir tau dar nematytais būdais parodysim, kad metas tau savo gyvenime keliauti iš ten, kur šiuo metu esi, į ten, kur iš tikrųjų nori būti. Nenustembame, kai kas nors pasako – gyvenimas pasikeitė per vieną akimirksnį. O ką, jeigu ši stovykla tau ir bus toks akimirksnis? Sudalyvauk ir sužinok!
Neuromokslais pagrįstas koučingas padės pagerinti tavo mąstymo, bendravimo, planavimo įgūdžius, atrasti vidinę motyvaciją, susikurti ateities viziją. Poveikį sustiprins oratorystės, meno terapijos, meditacijos pratybos, žaidimai bei susitikimai su įdomiais žmonėmis.
Koučingo specialistui padedant, jūs galėsite:
1. Sužinoti kodėl svarbu turėti aiškų tikslą
2. Atrasti ir apibrėžti savo gyvenimo tikslą
3. Suprasti tikslų siekimo proceso jėgą
4. Sužinoti motyvacijos kilmės paslaptis
5. Išmokti ir pritaikyti efektyvaus planavimo principus
6. Išsiugdyti jūsų tikslams naudingiausius įgūdžius
7. Susikurti įtikinamą bet kurios savo gyvenimo srities viziją
8. Išmokti naudotis savo vidinėmis dar nepanaudotomis galimybėmis
9. Pradėti veikti ir pasiekti pirmuosius apčiuopiamus rezultatus
10. Išsiugdyti savo asmeninio laiko valdymo sistemą.