KŪRIMO  DIENA

        Kūrimo diena sukurta paskatinti kūribingumą ir menų sintezę tarp menininkų. Buvo pakviesta virš 700 menininkų su kuriais Skaidra kūrybiškai bendradarbiavo. Atsiliepė apie du šimtus, bei prisijungė jauni, nauji, kūribingi. Viso turėjome virš 300 dalyvių. „Kūrimo diena“ atskleidė net naujų menų sintezės galimybių . Vienos dienos vyksmas nuo 8 ryto iki 23 vakaro nenutrūkstamai sukosi Vilniaus Rotušės kiekvienoje kertelėje. 

Vilniaus Miesto Rotušė

2007 m. kovo 15 d.

Kūrimo dienos dalyviai

***

Vilniaus lopšelis darželis „Užupiukas“

Virš 150 jaunųjų tapytojų, dainininkų. Baltojo skg. jaunieji tapytojai. Tapytojai iš Prancūzijos, Kanados, JAV.(250 darbų iš S. Jančaitės kolekcijos)

Tuskulėnų vaikų teatras”

Rasa Varnienė- Ercmonienė ( teatro vadovė, pjesės autorė, režisierė)

Muzika, kostiumai, kaukės, vaidyba:

Kristijonas Nenartavičius, Greta Petrašiūnaitė, Barintas Čepukaitis, Vitalija Cesiulytė, Austėja Nedzveckaitė, Skaistė Strolytė, Rasa Kurtinaitytė, Julius Gedminas, Karolina Mataitytė, Barbora Bajorinaitė, Tumas Milaševičius, Miglė Latušenkaitė, Dominyka Kukurytė, Goda Steniulytė. Šarūnė Maciukevičiūtė

Idėjos, kompozicijos, istrumentai, balsai, judesys ir kt. :

Jančaitė Skaidra (menininkė)

Marcinkutė Renata (vargonai)

Gražina Zalatorienė (vargonai)

Eglė Močiulytė (balsas, daina)

Braškutė Sigita (balsas)

Naglytė Neringa (balsas)

Artūras Kelpša (gitara)

Vytautas Germanavičius (muzika)

Irmantas Andriūnas (pučiamieji lietuvių liaudies instrumentai)

Austėja Vilkaitytė (šokis)

Rasa Danilinaitė (šokis)

Valius (video menas)

Žibuoklė Martinaitytė (muzika)

Šarūnas Kačionas (fogotas)

Tomas Valaika (smėlio valdovas)

Tadas Surkys (aitvarų gamyba ir laidymas)

Giedrė Aleksandravičiūtė (aitvarų gamyba ir laidymas)

Domantas Jusionis (aitvarų gamyba, laidymas, labirinto kūrimas)

Algis Jančas (smuikas)

LABIRINTAS

Salomėja Pečiulytė

Menininkas menininkui“

menininkų portretai (fotografija)

Miksys Andrew (fotografija) Seattle – Vilnius, Skaidra Jančaitė (Lietuva), Michel Goussard (Brienne – Prancūzija) , Neverdauskaitė Dombrowski Raminta (Paris), Šerytė Saulė (Vilnius) , Mikšys Rimvydas (Seattle), Saulius Astrauskas(Vilnius), Minkštimas Edvinas (New York) , Errante Dominique (Lyon), Zalatorienė Gražina (Vilnius), Mikšys Egidijus (Vilnius) , Armonaitė Liucija (Vilnius), Kacelavičius Audrius (Trakai), Tatoris Stasys (Vilnius), Jaras Ramūnas (Lietuva), Audra Telksnytė (Vilnius), Romualdas Šematovičius (Vilnius), Algis Rakauskas (Vilnius), Michail Rožkovskyj (Vilnius) ir kt.

Kauno choreografijos mokykla

Bert Kaempfert (muzika) (1923 – 1980)

Laimutė Žiupkienė (choreografija)

Lina Navardauskienė (mokyklos direktorė)

Šokėjai: Ieva Kavaliauskaitė, Grytė Navardauskaitė, Julija Grigaitė , Viktorija Satkunskytė , Greta Butkevičiūtė , Rūta Stonytė , Elena Damaševičiūtė , Laura Juočepytė , Ieva Čiučiulkaitė , Monika Jurčiukonytė , Juozas Grigas (smuikininkas)

„Ateinam!“

Sietuvos” mokyklos mokytojų kūrybinė grupė

Rasa Vaitkutė (dailės studija) , Rapolas Dangveckas (foto ir poezija),Eugenija Juozapavičienė, Neringa Čiukšienė, Nijolė Kezienė-Banaitytė, Romualdas Šematovičius

Sietuvos“ mokyklos kūrėjai moksleiviai:

Aušra Čėglytė , Jonas Pulauskas (dainius, kompozitorius)., Rita Kernagytė, Rožė Dzimidaitė, Živilė Petrasukaitė, Jūratė Požėraitė, Austėja Ščiavinskaitė, Deimantė Varnaitytė, Vaiva Maškovaitė, Gintarė Remeikaitė, Emilija Stankevičiūtė, Rasa Dzimidaitė (dainuojama poezija, gitara), Titas Morkūnas, Urtė Šegždavičiūtė (dainuojama poezija, gitara), Remigijus Andrulaitis

Žirmūnų vaikų ir jaunimo teatro studija

Rasa Varnienė-Ercmonienė (teatrovadovė, režisierė)

Antanas Pivoras (pjesė)

Aktoriai:

Erika Rasakevičiūtė, Ieva Černiauskaitė, Kipras Pautienius, Raminta Žilionytė, Donatas Bagdonas, Tomas Pukys, Sandra Bisikirskaitė, Judita Dūdaitė, Greta Pečiulytė, Monika Sungailaitė, Ieva Černiauskaitė

ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS”

Martynas Encius

Matas Šileikis

Ieva Mikėnaitė

Ignė Barkauskaitė

Poetų mintys jų balsais“

Kundrotas Robertas (poetas, rašytojas)

Skaidra (dainininkė)

Jurgita Gerlikaitė (grafikė)

Ramunė Palekaitė

Erika Drungytė (poetė)

Auris Radžius (video menininkas)

Radasta

T. Ambrasas Kazys (kunigas)

Vytautas Bakaitis (poetas)

„Sietuvos“ mokyklos poetai

Profesionalų sūkuriai“

Tapytojai profesionalai

Diskusija

Ar gera šiandien kūrėjui būti Lietuvoje?“

Zita Kelmickaitė (muzikologė)

Ugnis, Žemė, Vanduo, Oras ir Muzika”

(Prisimink ką esi pamiršęs)

Septyni kūrėjai be parašo

Dvasių variacijos“

Pasaulinė premjera

Bronius Kutavičius kompozitorius (Vilnius)

Algimantas Kezys fotografas, poetas(Chicago)

Raminta Lampsatytė pianistė, idėjos realizatorė (Berlynas-Vilnius):

Andrius Vasiliauskas pianistas, (Vilnius)

Benjamin Britten kompozitorius

Peter Vasks kompozitorius (Latvia)

C. Debussy kompozitorius (prancūzija)

Claar ter Horst pianistė (Olandija)

Indrė Lampsatytė (Berlynas)

Tango invazijos“

Audrius Kacelavičius – „Tango foto“ ekspozicija

Tango Vilnius 2006“filmo kūrėjai:

Lolita Kursataitė

Kęstutis Lesevičius

Tango Vilnius“ ir kiti tangomanai:

Irmis, Giedrė Matačiūnaitė , Mika Frankaitė, Vytenis Graželis , Audronė Gabrėnienė, Ovidijus Gabrėnas, Skaidra, Juozas Daunys, Rasa Meškytė, Arnoldas Ramanauskas, Asta Petrulionytė, Rolandas Radzevičius, Žyvilė Kacelavičienė, Audrius Kacelavičius, Ramunė Drasutienė, Tautvydas Vileikis

Skonių kuklus pristatymas

Loreta Sinkevičienė

Lilijana Juknevičienė

Vaineta Čibirienė

Laboratorija INSIDE

Techninė kūrybinė pagalba

Gajauskaitė Giedrė (architektė)

Jurgita Gerlikaitė (grafikė)

Skirkevičius Eligijus (informatorius)

Braškutė Jurgita (menininkė)

Braškutė Sigita (menininkė)

Laimė Kiškūnė (kvapų meno specialistė)

Antanas Pučinskas (rotušės ekonomas)

Leonas Milaševičius

Gintaras Tamkus (video menas)

Audrutė Grigienė (video menas)

Rimgaudas (video menas)

Rolandas Karalius (video menas, montavimas)

Mecenatai“

Remigijus Baršauskas

Vaida Markevičiūtė

ŠMC

Vilnius Miesto Rotušė

Galerija „D‘arijaus papuošalai“

Lilijana Juknevičienė

Trys mecenatai be parašo